درباره هوکـاس
عکاسی صنعتی به صورت کاملا حرفه ای با آتلیه ای مجهز و تکنولوژی روز دنیا و عکاسانی گرایش صنعتی.
عکاسی صنعتی ، عکاسی تبلیغاتی
18859
rtl,page,page-id-18859,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7,vertical_menu_enabled, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

آژانس عکاسی صنعتی هوکاس

 

عشق ما به عکاسی صنعتی همواره با درک عمیقی از موفقیت های بشر همراه بوده است. ما در کنار مهندسان، طراحان، برنامه ریزان و سازندگان حرکت می کنیم؛ کسانی که دنیای ما را شکل می دهند. ماموریت ما ترجمه دست آوردها و آرمان های فیزیکی آنان به تصاویر است که می تواند توصیفی گزیده برای مخاطبان سازمانشان باشد.
عکاسی صنعتی به ما تکیه می کند و ما به مشتریانمان. مشتریان ما از رهبرانی ویژه و آرمانگرا بهره می برند. کسانی که همواره مرزها و ساختارها را می شکنند تا غیر ممکن ها را ممکن سازند. ما سپاسگزاریم به خاطر فرصت هایی که آنها برایمان به ارمغان آوردند و تجربیاتی که بوسیله چرخش در دنیای کسب و کار به دست آورده ایم.

آژانس عکاسی صنعتی هوکاس در ابتدای ۱۳۹۲، تحت حمایت گروه هـودانـو، با هدف بر طرف نمودن نیازهای مشتریان این گروه در زمینه عکاسی صنعتی، متولـد شد. توفیق مستمر فعالیت این آژانس به عنوان دپارتمانی از هـودانـو، مدیران را نسبت به فعالیت مستقل هـوکـاس متقاعد نمود و بر این اساس در سال ۱۳۹۳، هـوکـاس تحت عنوان آژانس تخصصی عکاسی صنعتی به فعالیت خود ادامه داد.

در حال حاضر، هـوکـاس، سفارشات مشتریان خود را به صورت پروژه عکاسی صنعتی و بروکراسی مختص به آن اجرا می نماید و مواردی که شما می بایست در قالب یک پروژه می بایست انتظار داشته باشید عبارتند از:
۱) بررسی رقبا و کشش بازار و مشاوره در خصوص چگونگی نمایش محصولات و یا سازمان در تصاویر.
۲) تحویل اتودهای عکاسی که عموما این عکس از لحاظ کیفی، ارزش قابل توجهی ندارند، بلکه به جهت نمایش سبک عکاسی به کارفرما تولید می شوند.
۳) تحویل اولیه عکس های محصولات با کیفیت مطلوب جهت غربال تصاویر منتخب توسط کارفرما.
۴) تحویل تصاویر ادیت شده ( روتوش شده) به کارفرما.
۵) پیگیری تیم CRM هوکـاس از کارفرمایان به جهت اطلاع از میزان رضایت کارفرما از اجرای پروژه.

شما با هوکـاس بهتر به نظر می رسید …

انتظارات شما از ما

عکاسی صنعتی اشخاص

برای پروژه های تبلیغاتی، علاقه مندید که مدیران مجموعه خود را به صورت تصویری نیز معرفی کنید. پروژه های عکاسی تبلیغاتی خود را به هوکاس بسپارید. پوشش تصویری مراسم ها، محیط کار و پرسنل شما با ما.

عکاسی محصولات با متریال رفلکس

نورپردازی در پروژه های عکاسی صنعتی از محصولاتی که رفلکس نور دارند (شیشه، استیل، سطوح سیقلی و …)، بسیار در کیفیت نهایی تصویر تاثیر گذار است. پروژه های این چنینی در رزومه آژانس عکاسی صنعتی هوکاس موجود است و به شما کمک می کند تا براحتی اقدام به تصمیم گیری کنید.

عکاسی صنعتی محصولات خاص

اگر محصولات خاصی دارید، ممکن است بزرگ باشند یا قیمتی مثل خوردو، ممکن است قابل جابجایی نباشند مثل غذا یا مایعات، پروژه عکاسی صنعتی در موقعیت کارگاهی شما انجام خواهد شد.

2

پروژه در دست انجام

8200

نفر ساعت کار

26

کل مشتریان

11

مشتریان فعال